دکتر فرزاد ناصری

دندانپزشک و متخصص ارتودنسی شهرکرد

عضو هیات علمی دانشگاه

دکتر فرزاد ناصری

بیوگرافی دکتر فرزاد ناصری

دکتر فرزاد ناصری، دندانپزشک و متخصص ارتودنسی در شهرکرد با ۹ سال سابقه فعالیت در حوزه دندانپزشکی، دوره دندانپزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۵ با قبولی با رتبه ممتاز در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز نمود و در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ مدرک دکترای دندانپزشکی عمومی گردید. وی پس از گذراندن طرح به مدت دو سال در شهر اصفهان و همکاری با مجموعه های درمانی متعدد در دو شهر اصفهان و شهرکرد از جمله درمانگاه های شهید صدوقی، شهید کاظمی، دی، پارسیان و…، در سال ۱۳۹۴ با شرکت در آزمون ورودی تخصص، با لطف و عنایت پروردگار، موفق به قبولی در آزمون با درجه عالی و ورود به دوره تخصص ارتودنسی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گردید. ایشان در سال ۱۳۹۷ با قبولی در آزمون بورد تخصصی، موفق به کسب مدرک دکترای تخصصی ارتودنسی از آن دانشگاه شد.
دکتر فرزاد ناصری هم اکنون به عنوان متخصص ارتودنسی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، در حال در حال خدمت رسانی به هموطنان گرانقدر در دو شهر اصفهان و شهرکرد می باشند. به امید توفیق الهی در ایفای خدمت خالصانه و انجام صادقانه حرفه دندان پزشکی به تمامی همشهریان عزیز و جلب رضایت مراجعین محترم.

شرحی بر خدمات تخصصی

دکتر فرزاد ناصری با داشتن کوله باری از تجربه ، تمامی خدمات زیر را به صورت حرفه ای , انجام میدهد :

خدمات تخصصی ارتودنسی اصفهان
۱

ارتودنسی پیشگیری

۲

ارتودنسی متحرک

۳

ارتودنسی ثابت

۴

درمان های ارتودنسی جانبی

۹

ارتودنسی شفاف

۱۱

ارتودنسی سریع

۱۲

ارتودنسی کوتاه مدت

نظرات مراجعین محترم کلینیک

خانم صادقیان ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
هفته پیش به طور خیلی اتفاقی در اینترنت راجع به دکتر ناصری شنیدم که ارتودنسی سرامیکی در شهرکرد فقط ایشان خوب انجام میدهد . اون قدر دندان هام مرتب شده که میتونم بگم بهترین متخصص ارتودنسی شهرکرد دکتر ناصری هست .
خانم مرادی ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
سلام من به دنبال یک متخصص ارتودنسی پشت دندان در شهرکرد میگشتم که یکی از دوستانم آقای دکتر فرزاد ناصری را به من معرفی کرد.  از کار ایشان بسیار راضی هستم. واقعا خدا خیر بدهد به آقای دکتر چون خیلی کارشون عالیه.
خانم اکبری ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
ارتودنسی نامرئی در شهرکرد را نزد دکتر فرزاد ناصری انجام دادم. تشکر میکنم از آقای دکتر ناصری که باسواد و خوش اخلاق هستند.به جرات می توانم بگویم یک متخصص خوب ارتودنسی در شهرکرد فقط دکتر ناصری می شناسم که دقیق و دلسوز و پیگیر حال بیماران باشد.

راه های ارتباطی با  کلینیک

جهت رزرو نوبت میتوانید از طریق روش های زیر اقدام فرمایید:

آدرس مطب شهرکرد :

شهرکرد ، خابان مولوی ، روبروی کتابخانه مولوی

نبش کوچه ۴۸ ، ساختمان اردیبهشت ، طبقه سوم ، واحد۱