بهترین دکتر متخصص ارتودنسی شهرکرد | مطب دندانپزشکی خوب

بهترین متخصص ارتودنسی شهرکرد

بهترین متخصص ارتودنسی شهرکرد


احتمالا شنیده باشید که دوستانتان در مورد بهترین متخصص ارتودنسی شهرکرد  یا کلینیک دندانپزشکی خوب در شهرکرد صحبت می کنند. شاید برای شما هم این سوالات ایجاد شده باشد که متخصص ارتودنسی در شهرکرد چه ویژگی هایی دارد؟  بهترین متخصص ارتودنسی در شهرکرد در سال 99  چه کسی است ؟  در این مقاله اختصاصی به بررسی انواع مزایا و معایب ارتودنسی و هزینه ارتودنسی در شهرکرد و خطرات ارتودنسی میپردازیم.  همچنین یک کلینیک تخصصی ارتودنسی خوب در شهرکرد در زمینه انجام ارتودنسی در شهرکرد را به شما عزیزان و همراهان وبسایت دکتر فرزاد ناصری معرفی خواهیم کرد. پس لطفا تا آخر این مقاله تخصصی , با ما همراه باشید.

بهترین متخصص ارتودنسی شهرکرد

دکتر ارتودنسی خوب در شهرکرد

اگر به دنبال بهترین دکتر ارتودنسی شهرکرد هستید, ما به شما دکتر فرزاد ناصری , متخصص دندانپزشک و متخصص ارتودنسی شهرکرد را پیشنهاد میکنیم. دکتر ناصری با سابقه درخشان بیش از 10 سال خدمات تخصصی ارتودنسی سرامیکی شهرکرد , ارتودنسی کودکان در شهرکرد و ارتودنسی مخفی در شهرکرد  را انجام میدهد.

قیمت ارتودنسی در شهرکرد

قیمت ارتودنسی در شهرکرد به صرفه تر و پایین تر از هزینه ارتودنسی در تهران و مشهد و شیراز هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به ارتودنسی در شهرکرد را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مراجعین عزیزمان در شهر شهرکرد داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به ارتودنسی , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه توسط بهترین متخصص ارتودنسی در شهرکرد ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت ارتودنسی شهرکرد , با کلینیک تخصصی دکتر فرزاد ناصری لطفا تماس بگیرید. مشاورین مجرب این کلینیک تخصصی ارتودنسی در شهرکرد به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات ما داشته باشید.

 

بررسی انواع ارتودنسی

 

در اینجا چندین مدل از ارتودنسی های دندانی هست، که ممکن است برای تراز کردن دندان های شما پیشنهاد شوند که شامل ارتودنسی فلزی قدیمی، ارتودنسی سرامیکی، ارتودنسی پشت دندانی، و ارتودنسی نامرئی هستند. هر نوع با مجموعهای منحصر به فرد از مزایا و معایب همراه است که باید برای تصمیم گیری بهترین گزینه درمان را برای خود در نظر بگیریم.

ارتودنسی های فلزی قدیمی

ارتودنسی های قدیمی درگیر با بست ها و سیم ها هستند، معمولا از فلز ساخته میشوند، که به دندان ها متصل شده و و اجازه به قرار گیری برای تغییر کردن را به مقداری که نیاز است، میدهد.
بست های سیمی فعال شونده با گرما به طور معمول جدیدا به ارتودنسی های قدیمی متصل شدهاند. این ارتودنسی ها از گرمای بدن در دهان استفاده میکند، تا به دندان ها اجازه دهد تا به سرعت و با ناراحتی کمتر از نمونه قبلی حرکت کنند. این نوع ارتودنسی ها معمولا ارزان ترین گزینه است، در حالی که بسایر موثر است، و یکی از رایج ترین نمونه های ارتودنسی مورد استفاده است. اگرچه، آنها قابل توجه ترین نوع هستند و برخی مردم ممکن است احساس خود آگاهی دربارهی ظاهر کنند. احتمال بهبود ظاهر آنها تا حدی که با استفاده از نوار های رنگی مختلف روی ارتودنسی ها برای جذاب تر بنظر رسیدن آنها است، اگرچه آنها هنوز مشخص هستند.

ارتودنسی های سرامیکی

ارتودنسی های مکانیکی بسیار شبیه به ارتودنسی های فلزی قدیمی در اندازه و شکل هستند، اما آنها از ساختاری با مواد سرامیکی هستند که به رنگ طبیعی دندان ها پیوند میخورد، بنابراین ارتودنسی ها کمتر مورد توجه قرار میگیرند.
این نوع به اندازهی ارتودنسی قدیمی در بدست آوردن حالت مطلوبی که دندان ها در آن جهت حرکت کنند، امادر رنگ بسیار کمتر قابل توجه هستند، که آنها را دوست داشتنی تر برای جایگزینی برای افرادی است. اگرچه، آنها معمولا گران تر از ارتودنسی های قدیمی بوده و اگر از آنها مراقبت نشود احتمال زنگ زدن آنها وجود دارد.

ارتودنسی های پشت دندانی

ارتودنسی های پشت دندانی شبیه به نوع قدیمی بوده از آنجایی که آنها هم از فلز ساخته شدهاند، اما آنها به قسمت داخلی دندان ها متصل شده که به راحتی از بیرون قابل مشاهده نیستند.
ایننوع مزیتی آشکار دارند که توسط دیگر مردم دیده نمیشوند، زیرا انها در پشت دندان ها پنهان میشوند.
اگرچه، آنها اثر کمتری نسبت به نوع قدیمی هستند و اغلب بیشتر طول میکشد تا تراز مطلوبی برای دندان ها بدست آورند. آنها شاید برای بیمار کمتر راحت باشند، چون در ارتباط مستقیمی با زبان هستند. سرانجام، آنها سخت تر تمیز میشوند.

ارتودنسی های خود چسباننده

ارتودنسی های خود چسباننده در ظاهر بسیار شبیه به نوع فلزی قدیمی هستند، اما برای نگه داشتن سیم ارتودنسی در محل از گیره به جای نوار پلاستیکی استفاده میکند. در نتیجه، شکست کمتری در ارتودنسی ها بوجود میآید و این معمولا برای تمیز کردن دندان ها و ارتودنسی راحت تر است.
این نوع از ارتودنسی ها اثری شبیه به نوع فلزی قدیمی دارد، و ممکن است کنترل قطعات را افزایش دهد، که منجر به دقت بیشتر برای تراز دندان ها میشود. اگرچه، آنها اغلب گران تر بوده و هنوز از بیرون قابل مشاهده هستند. مرجع