ارتودنسی کودکان در شهرکرد | هزینه سیم کشی دندان

ارتودنسی کودکان شهرکرد

احتمالا شنیده باشید که دوستانتان در مورد ارتودنسی کودکان یا سیم کشی دندان کودکان صحبت می کنند. شاید برای شما هم این سوالات ایجاد شده باشد که ارتودنسی کودکان چیست ؟  بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در شهرکرد در سال 99  چه کسی است ؟  در این مقاله اختصاصی به بررسی انواع مزایا و معایب ارتودنسی کودکان و هزینه ارتودنسی کودکان در شهرکرد و خطرات ارتودنسی لینگوال میپردازیم.  همچنین یک کلینیک تخصصی ارتودنسی در شهرکرد در زمینه انجام ارتودنسی کودکان در شهرکرد را به شما عزیزان و همراهان وبسایت دکتر فرزاد ناصری معرفی خواهیم کرد. پس لطفا تا آخر این مقاله تخصصی , با ما همراه باشید.

دکتر ارتودنسی کودکان خوب در شهرکرد

اگر به دنبال بهترین دکتر ارتودنسی کودکان شهرکرد هستید, ما به شما دکتر فرزاد ناصری , متخصص دندانپزشک و متخصص ارتودنسی شهرکرد را پیشنهاد میکنیم. دکتر ناصری با سابقه درخشان بیش از 10 سال خدمات تخصصی ارتودنسی سرامیکی شهرکرد , ارتودنسی کودکان در شهرکرد و ارتودنسی نامرئی در شهرکرد  را انجام میدهد.

قیمت ارتودنسی کودکان در شهرکرد

دکتر ارتودنسی کودکان در شهرکرد

قیمت ارتودنسی کودکان در شهرکرد به صرفه تر و پایین تر از هزینه ارتودنسی کودکان در تهران و مشهد و شیراز هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به ارتودنسی کودکان در شهرکرد را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مراجعین عزیزمان در شهر شهرکرد داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به ارتودنسی کودکان , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه توسط متخصص ارتودنسی کودکان در شهرکرد ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت ارتودنسی کودکان شهرکرد , با کلینیک تخصصی دکتر فرزاد ناصری لطفا تماس بگیرید. مشاورین مجرب این کلینیک تخصصی ارتودنسی در شهرکرد به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات ما داشته باشید.

ارتودنسی کودکان

متخصص ارتودنسی کودکان در شهرکرد

اگر کودک شما دارای دندان های کج یا یک فک نامتوازن دارد، با دندانپزشک او صحبت کنید. او ممکن است یک ارتودنس را پیشنهاد دهد.
یک ارتودنس با استفاده از ابزار در لبخند های عالی تخصص دارد، ابزار هایی مانند:
-نوارها
-بست‌ها
-سیم‌ها
-پوشش روی سر
-نوارهای پلاستیکی
-نگه دارنده‌ها
-تراز کننده‌های شفاف
دکتر نگاهی به شکل های متدوال ارتودنسی ها می‌اندازد و حقایقی که شما نیاز دارید تا تصمیمی قطعی درباره‌ی درمان ارتودنسی بگیرید.
انواع ارتودنسی و دیگر ابزار
در اینجا تعدادی ابزار دندانی هستند که امروزه استفاده می‌شوند. اما ارتودنسی ها هنوز ابتدایی هستند، یعنی برای صاف کردن دندان ها و تصحیح نامتوازنی های نیش ها در بچه ها. ارتودنسی ها توسط اعمال فشار به دندان ها و فک ها آنها را وادار به حرکت در یک موقعیت مطلوب می‌کنند.
ارتودنسی ها در سالهای گذشته از فلز های درخشان ساخته نشده‌ بودند. اما اکنون گزینه های زیادی موجود است.
دندان ها به طور کامل بند پیچی می‌شدند، اما امروزه، بست ها به طور مستقیم به سطح هر یک از دندان ها وصل می‌شوند.
ارتودنسی ها از موادی مانند انواع زیر ساخته شده‌اند:
-فولاد ضد زنگ
-سرامیک
-پلاستیک
-ترکیب مواد
این می‌تواند یک ظاهر با رنگ شفاف دندانی برای ارتودنسی ها فراهم آورد. در زمان مناسب، سیم ها می‌توانند از موادی مانند نیکل-تیتانیوم یا مس-تیتانیوم ساخته شوند. این مواد ممکن است دوام بیشتری داشته باشند و نیاز به تنظیم کمتری نسبت به سیم های فولادی ضد زنگ داشته باشند.
سطح شفاف، نامرئی هم اکنون موجود است. اینها می‌توانند دندان ها را بدون استفاده از داربست و سیم صاف کنند.
سطح نامرئی ممکن است یک گزینه برای برخی افراد که نیاز به کارکردن همراه با ارتودنسی دارند، باشد. این روش از سطوح سفارسی، شفاف، قابل درآوردن استفاده می‌کند که با فشار آوردن روی دندان، آنها را تدریجا به موقعیت صحیح خود حرکت می‌دهد.

چه زمانی کودک من باید یک ارتودنس کودکان را ببیند؟

ارتودنسی کودکان شهرکرد

دندانپزشک شما می‌تواند به شما بگوید که چه زمانی به دنبال ارزیابی یک ارتودنس باشید. انجمن دندانپزشکان امریکا و انجمن دندانی امریکا پیشنهاد می‌دهد که تمام کودکان در هفت سالگی توسط یک ارتودنس ارزیابی شوند. در این سن، ارتودنس ها می‌توانند مشکلات ظریف که با رشد فک روی دندان ها ظاهر می‌شود را تشخیص دهد. اغلب کودکان درمان فعال را بین سن های 9 تا 14 انجام می‌دهند.
ارتودنس ها پیشنهاد می‌دهند که مشکلات دندانی کودکان خود را وقتی هنوز در سن رشد است را درست کنند. وقتی آنها از رشد متوقف شدند، درمان ممکن است نیاز به زمان بیشتر و کار گسترده داشته باشد.

آیا ارتودنسی درد دارد ؟

درد ممکن است برای این کلمه خیلی قوی باشد. اما کودک شما ممکن است در هنگام اتصال ارتودنسی برای بار اول، وقتی در حال تنظیم هستند، یا وقتی در حال استفاده از ابزار جدید مانند نوار پلاستیکی یا گیره سر هستید، کمی احساس ناراحتی کند.
هر درد یا ناراحتی می‌تواند با استفاده از استامینوفن تسکین یابد. همچنین، اگر سیم، بست ها، یا نوارها دهان کودک شما را تحریک کنند، ارتودنس شما می‌تواند به وسیله‌ی یک موم نقاط تیز ارتودنسی را بپوشاند.

چه غذاهایی برای کودکانی که ارتودنسی استفاده می‌کنند مجاز است؟

ارتودنسی ها ظریف هستند. شکستن بخشی از ابزار می‌تواند منتج به حرکت دندان ها در مسیری اشتباه شده و درمان را طولانی تر کند. هر چیزی که سفت، چسبنده، یا جویدنی بشد نباید خورده شود، شامل
-بستنی
-آجیل
-پفیلا
-آبنبات سفت
-آدامس
-انواع کارامل های جویدنی

چه مدت یک کودک باید ارتودنسی داشته باشد؟

مدت درمان مختلف است. این به مشکل، چگونه همکاری کردن کودک، و رشد کودک بستگی دارد. معمولا، اغلب مردم به مدت 18 تا 36 ماه ارتودنسی ها را در دهان خود نگه می‌دارند.

دندانپزشکی های مربوط به ارتودنسی کودکان چگونه است؟

معمولا، دندانپزشک ارتودنسی کودکان ابتدا باید ارتباط فنی با دندان های شخص داشته باشد، بنابراین ن